bioderma ürünleri

Bioderma Sensibio H2o ve Sebium H2o Makyaj Temizleme Suyu İnceleme;
Yeni sadece haftanın başlangıcından herkese merhabaa! : Bugün sadece hemen herkesin bildiği okunuşu kullandığı makyaj temizleyicisi Bioderma H2o dan biraz bahsedeceğim..
Kendisi elimin altında devamlı bulundurduğum, renksiz gibi tükettiğim demirbaş temizleyicimdir. Gördüğünüz gibi H2o söylenti ekonomik olunca birden gereğinden galon olması çokta şaşırtıcı olmaması icap : Sebium okunuşu Sensibio yetişmek üzere ayrımlı ten tiplerine mutabık olan iki formülü var.. Sebium serisini henüz çok edebiyat zengin karma cildime, Sensibio serisini de kışın kuru karmaya dönen cildimde kullanmayı tercih ediyorum..

Bioderma Sensibio H2o kuru, uygun ve duyarlı ciltlere muvafık ancak ürün..
*Alkolsüz, kokusuz ve paraben içermeyen benzer ürün..
*Göz makyajını Sebium H2o ya nazaran daha sağlıklı çıkartıyor.. Ancak kaba bölüm makyajı yapıyorsanız ekstra çift fazlı yalnız ürün kullanmanızı referans ederim.. Şahsen H2o ları vücut makyajımı çıkartmak maksadıyla daha çok yeğleme ediyorum.
*Yatıştırıcı hıyar ekstresi içeriğiyle cildimizi tahriş etmeden nezafet sağlıyor..
*Ciltte yağlı bir kez duygu bırakmıyor aksine ferahlık veriyor..
*Pamuğa az bir nicelik dökerek hepsi cilt makyajınızı çıkarabilirsiniz.. Arından durulama yapmanız gerekmez dense okunuşu kesinlikle durulayıp cildimi yıkama Önerilen web sitesi jeliyle yıkayıp nemlendiriciye geçiyorum..
*Fotoğraflarda gördüğünüz kırmızı kapağa sahip ancak bunun kapağı alıştığımız H2o lara bakılırsa daha farklı.. Bu pompalı kapak piyasada az bulunsa da gördüğünüz yerde alın derim.. genişlik azından bu pompalı kapaklıdan bioderma portal sadece tane alırsanız içerisinde ki bittikçe diğerlerini Şimdi bu bağlantıya tıklayın buna boşaltır kullanırsınız.. Şahsen ben öyle yapıyorum.. İçindeki biter bitmez Sebium serisini içine boşaltacağım..

*Bioderma Önerilen Kaynaklar tarafından patentli Fluidactiv kompleksi içeryor okunuşu sebum dengesini kontrolör altına alarak müfrit yağlanmayı engelliyor. Bu sebeple ciltteki aşkın hasım ve kiri temizleyip, cildi makyajdan adamakıllı arındırıyor..
*Cildi ziyade kurutmadan saffet sağlıyor.
*Ciltte kesinlikle yağlı his bırakmıyor ve Sebium dengesini sağlıyor. muntazam kullanımda t bölgesinde ki yağlanmayı azalttığını söyleyebilirim..
*Sensibio parfümsüz olsa da Sebium parfümlü birleşik ürün.. Alkol ve renklendirici içermiyor. Komedojenik değil yani sivilceye sebep olmuyor
*Göz makyajını çıkarmada Sensibio ya nazaran benzer tık daha geride.. Sebium ile alakalı detaylı paylaşımı daha önce yapmıştım sövmek isterseniz TIK TIK

İster online olarak, isterseniz eczanelerde bu ürünü temin edebilirsiniz. Ancak bahusus intermet alışverişinde güvendiğiniz sitelerden almaya ilgi edin. zira duyduğuma bakılırsa bazı siteler raf ömrü geçmiş ya da geçmek amacıyla olanları kampanya, yakışır eder aşağılık altında satıyor.. Ürünü aldığınız zihin tarihini kontrol etmeyi unutmayın.. :*
Sevgilerle..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bioderma ürünleri”

Leave a Reply

Gravatar